Internets +371 29 497 625
Veikals – Datorserviss +371 25 463 444
Par mums

Par mums

 1 darbs

Kas ir Datnet?

Jau kopš 2006. gada sniedzam interneta pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām Cēsu, Pārgaujas un Priekuļu novadā.
Datnet nosaukums tiešā veidā atspoguļo uzņēmuma darbības sfēru, jo sastāv no diviem vārdiem – dati (DAT) un tīkls (no angļu val. NET).
Ikdiena pie mums aizrit, cītīgi strādājot un nodrošinot klientiem tādus pakalpojumus kā internets un televīzija, taču ārpus ierastajiem darba pienākumiem kolektīvs ļoti labprāt atbalsta un piedalās arī dažādos pasākumos – Datnet radio SWH ēterā nodrošināja tiešraidi no Radio SWH Līgo nakts, kā arī jau vairāku gadu garumā darbinieki pulcējas un čakli darbojas Lielajā talkā.

Ko dara Datnet?

“Dators bez interneta ir kā mašīna bez lielceļa!” – ar šādu moto mēs jau gandrīz 10 gadus nodrošinām kvalitatīvus un uzticamus interneta, televīzijas, datortīklu, video novērošanas pakalpojumus, kā arī uzņēmumu vidū esam kļuvuši par pieprasītu mājas lapu izstrādātāju.

Kāpēc izvēlēties tieši Datnet?

Datnet pakalpojumi runā paši par sevi – tos klienti iesaka cits citam! Mūsuprāt, tieši klientu rekomendācijas un atsauksmes ir vislabākā reklāma, kas vienlaikus pierāda mūsu profesionalitāti, uzticamību un lojalitāti. Gadu gaitā esam pierādījuši, ka Datnet ir vietējais uzņēmums, kurš lieliski izprot reģiona cilvēku vēlmes, nepieciešamības un iespējas!

Mēs uzņemamies gan mazu, gan izaicinošu projektu izpildi, kuros iekļaujas nestandarta risinājumu meklējumi.
Datnet veiksmīgi sadarbojas ar vairākiem simtiem uzņēmumu un privātpersonām un turpina darīt to, kas padodas vislabāk– nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus, neaizmirstot par cilvēcīgu un laipnu attieksmi!